Najważniejszy jest człowiek – nowy podcast o transformacji cyfrowej

Kto zostaje, a kto nie liderem cyfrowej zmiany? Jak transformowała branża hazardowa? Kto jest technologicznym motylem, a kto poczwarką i jak przestawić cyfrową zwrotnicę? Najnowszy podcast Computerworld „W centrum cyfrowych zmian” odpowiada na wszystkie te pytania.

Ostatni podcast z Aleksandrem Poniewierskim, globalnym liderem transformacji cyfrowej w EY na temat jego książki „Speed. Bez granic w cyfrowym świecie”, przyniósł dużo odpowiedzi na pytania związane z technologiczną zmianą świata. Postanowiliśmy ponownie przyjrzeć się transformacji cyfrowej, tym razem od strony ludzi – liderów cyfrowej zmiany. Oprócz Aleksandra Poniewierskiego do najnowszego podcastu zaprosiliśmy kolejnego rozmówcę, Dariusza Piotrowskiego, dyrektora generalnego Dell Technologies Polska. Eksperci opowiedzieli nam o swoim doświadczeniu cyfrowej zmiany, starali się znaleźć odpowiedź na pytanie o miejsce człowieka w nowej rzeczywistości i dlaczego jednym firmom udaje się być liderami, a inne znikają z horyzontu biznesowego. Technologie się zmieniają, ale jedno pozostaje niezmienne – to człowiek nadal pozostaje w centrum cyfrowej zmiany.

Zapraszamy do słuchania!

Zobacz również:

  • Transformacja to narzędzie, a nie cel
  • IBM Power10 napędza modernizację infrastruktury w kierunku cyfrowej transformacji przedsiębiorstw
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200