Logitech w komplecie bez kabli

Logitech zaprezentował najnowszy zestaw składający się z bezprzewodowej, optycznej myszy oraz bezprzewodowej klawiatury. Komplet ma być atrakcyjny cenowo i wzorniczo, bowiem występuje w kolorze czarnym.

Logitech w komplecie bez kabli

Klawiatura poza standardowymi klawiszami Windows posiada również możliwość obsługi funkcji i skrótów funkcji komputerów Macintosh. Dodatkowo klawiaturę Cordless Desktop Deluxe SE wyposażono w klawisze funkcyjne, które można podwójnie zaprogramować.

Przy użyciu odpowiedniej kombinacji przyciski funkcyjne F zamieniają się w skróty do najczęściej używanych aplikacji i funkcji. Dzięki nim można obsłużyć szybko pocztę elektroniczną, odtwarzanie plików audio / wideo oraz uzyskać szybki dostęp do katalogów z multimediami. posiada również dodatkowe trzy bloki klawiszy multimedialnych w kolorze srebrnym z odpowiednim opisem. Blok klawiszy składa się z klawiszy komunikacji (email, komunikator, kamera internetowa), multimediów (wyciszenie, regulacja głośności, uruchomienie programu do odtwarzania multimediów), poruszania się po Internecie (strona startowa, wyszukiwarka). Dzięki dołączonemu oprogramowaniu iTouch możliwa jest konfiguracja funkcji oraz kontrola i wybór uruchamianych programów.

Zobacz również:

Klawiatura ma specjalny kształt. Konstrukcja Zero - Degree Tilt sprawia, że Cordless Desktop Deluxe SE jest idealnie płaska i cienka. Rozwiązanie takie znacząco poprawiać ma komfort pracy.

Zarówno mysz jak i klawiatura pracują bezprzewodowo wykorzystując do komunikacji z komputerem fale radiowe. Zarówno nadajnik jak i odbiornik wykorzystują wielokanałową, kodowaną transmisje danych. Zastosowanie wielu kodowanych kanałów komunikacji sprawia, że w jednym pomieszczeniu bezkonfliktowo może pracować do 1024 takich samych zestawów.

Mysz dołączona w zestawie jest bezprzewodowa i optyczna. Wyposażoną ja w trzy w pełni programowalne klawisze oraz rolkę. Jej kształt pozwala na używanie jej zarówno przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Według badań wymiana baterii w klawiaturze następuje po 7, a w myszy po 6 miesiącach.

Zestaw Cordless Desktop Deluxe SE oferowany będzie od połowy stycznia 2002 w sugerowanej cenie 359 zł. Na produkt udzielana jest 3-letnia gwarancja producenta.


TOP 200