Hybrydowe IT to przyszłość

Letni sezon podcastów Computerworld to rozmowy z menedżerami firm technologicznych, przeprowadzone przy okazji tworzenia naszego dorocznego raportu Computerworld TOP200. To unikalna dawka wiedzy o tym, jak zmienia się polskie IT. Zapraszamy do słuchania.

Gorący sezon na gorące lato. Gorące technologie, wygrzane rozwiązania, palące problemy i zarazem chłodne spojrzenie na transformację cyfrową. To wszystko znajdziecie w naszych podcastach firmowanych tym razem logo raportu TOP200. Wszystkie podcasty są dostępne już w naszej strefie Tech Trends oraz TUTAJ, wraz z tradycyjnymi wywiadami przeprowadzonymi w ramach raportu.

Fujitsu ma ambicje zmieniać polskie firmy. Posiadając odpowiednie kompetencje doradza organizacjom w cyfrowej zmianie. Fujitsu wierzy, że przyszłość IT to środowiska hybrydowe. Projekty transformacyjne zaś chce realizować w ekosystemach partnerskich, by wraz z innymi firmami dostarczać kompleksową zmianę. W tym podcaście rozmawiamy z Dariuszem Kwiecińskim, prezesem Fujitsu Poland, który opowiada o swojej wizji dostarczania cyfrowej zmiany za pomocą budowania środowisk hybrydowych, zaś gość specjalny odcinka, Marcin Madey, szef SUSE Polska wyjaśnia, jak jego firma wraz z Fujitsu dostarcza rozwiązania dla rynku.

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
  • 2024 – czego spodziewać się od technologii?
  • SUSE opuszcza giełdę i będzie prywatną firmą
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200