Hogart nalicza płace dla Lucenta

Spółka Hogart Payroll Processing będzie świadczyć outsourcingowe usługi dla działu kadr bydgoskich zakładów Lucenta. Firma zajmie się przetwarzaniem pobranych z systemu klienta danych o składnikach wynagrodzeń pracowników i będzie dostarczać Lucentowi gotowe listy płac, raporty i odpowiednie dokumenty do ZUS.

Spółka Hogart Payroll Processing, świadcząca finansowe usługi outsourcingowe, podpisała znaczącą umowę z Lucent Technologies Poland. Hogart zajmie się naliczaniem płac dla 1200 pracowników z bydgoskich zakładów Lucenta. W ramach umowy spółka będzie przygotowywać dokumenty dla ZUS oraz zaświadczenia o wynagrodzeniu i zatrudnieniu (druki RP-7). Usługi świadczone przez Hogart Payroll Processing polegają na przetwarzaniu dostarczanych przez klienta danych o składnikach wynagrodzeń pracowników i dostarczaniu Lucentowi wyników w postaci listy płac, raportów, pasków płacowych i niezbędnych druków do ZUS. Firmy nie ujawniły wartości kontraktu.

Warszawska spółka, w związku z obsługą tak dużego klienta jakim jest Lucent, utworzyła w Bydgoszczy nowy oddział i zapasowe centrum przetwarzania danych. W przyszłości będzie on obsługiwał również innych klientów z regionu.

Zobacz również:

  • Czym jest MSP? O strategicznym outsourcingu usług IT
  • Holandia ogranicza korzystanie z Google Chrome i ChromeOS
  • Oracle tnie koszty i zwalnia pracowników?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200