HP mianował nowego dyrektora działu Imaging and Printing Systems

Hewlett-Packard zapowiedział zmianę na stanowisku szefa pionu Imaging and Printing Systems (IPS). Od 1 lutego br. zostanie nim Vyomesh Joshi, dotychczasowy wiceprezes Inkjet Systems. Carolyn Ticknor, ...

Hewlett-Packard zapowiedział zmianę na stanowisku szefa pionu Imaging and Printing Systems (IPS). Od 1 lutego br. zostanie nim Vyomesh Joshi, dotychczasowy wiceprezes Inkjet Systems. Carolyn Ticknor, obecna szefowa IPS, związana z HP od 24 lat, odchodzi na emeryturę.

Vyomesh Joshi odpowiedzialny będzie za produkty i platformy działu rozwiązań drukowania i przetwarzania obrazu na całym świecie, jak również za rozwój nowych produktów i zdobywanie kolejnych rynków.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

Nowy dyrektor jest pracownikiem HP od roku 1980. Był m.in. inicjatorem wejścia firmy na rynek rozwiązań cyfrowego przetwarzania obrazu, jak również stał na czele zespołu, który opracował pierwszy pojemnik HP z kolorowym tuszem do drukarek.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200