Epson przedłuża gwarancję na swoje produkty do 3 lat

Epson rozpoczął sprzedaż przez Internet rozszerzonych pakietów gwarancyjnych dla swoich produktów. W kwietniu 2004 r. ofertę Epson "BuyCoverplus" z powodzeniem wprowadzono w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Obecnie jest ona sukcesywnie wprowadzana we wszystkich krajach w zasięgu działania Epson Deutschland GmbH, w tym w Polsce.

Celem przedsięwzięcia jest oddanie do dyspozycji handlu i klientów wygodnego sposobu pozyskiwania pakietów rozszerzających warunki gwarancji. Zaleta: pakietów Epson Coverplus nie trzeba już kupować jak innych produktów, w sklepach. W razie potrzeby można je zamówić w Sieci. Są one natychmiast dostępne dla dowolnego modelu. W najbliższych miesiącach pakiety Epson BuyCoverplus zostaną również wprowadzone na rynki Belgii, Holandii, Luksemburga, Czech, Słowacji i Węgier.

http:\\www.buycoverplus.pl

Sklepy oraz ich klienci mogą zasięgnąć informacji o produktach przez Internet, a następnie równie szybko i łatwo zakupić je tą samą drogą. Płatność może mieć formę pobrania lub przelewu. Wkrótce po wpłynięciu zapłaty klient otrzymuje rozszerzenie warunków gwarancji w postaci dokumentu PDF i od tej chwili może korzystać z rozszerzonych warunków gwarancji. Również drogą internetową klient może w każdej chwili dowiedzieć się, jaki jest termin ważności jego gwarancji.

Zobacz również:

  • Apple uruchomiło program naprawy smartfonów przez klientów

Z dostawą do punktu serwisowego lub na miejscu

Podobnie jak poprzednio, klient może wybierać między dwoma wariantami rozszerzenia Epson Coverplus: "Epson Coverplus Carry-In" wydłuża standardową gwarancję (z dostawą urządzenia do punktu serwisowego) do trzech lat, natomiast "Epson Coverplus Onsite" zapewnia w tym samym czasie odbiór i dostawę urządzenia do miejsca określonego przez klienta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200