EPAM Systems w Polsce świętuje rocznicę

EPAM Systems (jeden z globalnych liderów branży oprogramowania) obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności na rynku polskim. Pierwszy oddział spółki w naszym kraju powstał w czerwcu 2011 roku w Krakowie, a obecnie firma zatrudnia w Polsce blisko 3 tys. osób.

Team

Powołany wtedy do życia oddział firmy zajmował się projektami przeznaczonymi dla jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie. Kolejne ważne daty w rozwoju firmy to lata 2014-2016. Wtedy powstają oddziały w Gdańsku, a następnie we Wrocławiu, Katowicach i wreszcie w Warszawie.

W zeszłym roku firma zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie AudIT przeprowadzanym w ramach projektu przygotowanego przez Computerworld. Zdobyła tytuł „Najlepsze miejsce pracy w IT”, wyprzedzając wielu funkcjonujących na naszym rynku dostawców takich rozwiązań. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Zobacz również:

  • Kolejny zakup Microsoftu
  • AudIT – przedstawiamy tegorocznych laureatów konkursu
  • Windows - dzisiaj świętujemy ważną rocznicę

EPAM System to firma globalna (której początki sięgają 1993 roku), zatrudniająca obecnie ponad 40 tys. specjalistów w 35 krajach na całym świecie. Po wybuchu pandemii koronawirusa, EPAM Polska wprowadził szereg rozwiązań będących odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość, dzięki temu wszystkie biura EPAM w Polsce pozostają otwarte dla pracowników preferujących tradycyjny model pracy.

EPAM jest jednym z partnerów programu Poland. Business Harbour i stale zatrudnia w swoich strukturach w Polsce specjalistów IT zainteresowanych relokacją z Białorusi, zapewniając im wsparcie na każdym etapie przeprowadzki do Polski oraz w pierwszych miesiącach pobytu w kraju.


TOP 200