Datacom partnerem serwisowym IBM

Firma Datacom Systems poinformowała, iż została Autoryzowanym Partnerem Serwisowym IBM. Firma upoważniona została do świadczenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie sprzętu komputerowego.

Datacom od dłuższego już czasu jest dystrybutorem i dostawcą sprzętu i rozwiązań między innymi firmy IBM. Działalność firmy obejmuje integrację systemów informatycznych na poziomie systemowym oraz aplikacyjnym, wdrożenia technologii elektronicznego obiegu zadań, dokumentów, poczty elektronicznej i pracy grupowej, autoryzowaną sprzedaż sprzętu i oprogramowania oraz outsourcing usług IT. Teraz do usług oferowanych przez Datacom dołącza także serwis sprzetu produkcji IBM.

W informacji prasowej wyczytać możemy, iż Datacom z umową serwisową wiąże duże nadzieje. Według wiceprezesa zarządu firmy Wojciecha Sperkowskiego pozwoli to na zwiększenie kompleksowości obsługi klientów oraz wzmocni poziom usług outsourcingu informatycznego.

Zobacz również:

  • IBM chroni swoje systemy mainframe przez atakami wykorzystującymi komputery kwantowe
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200