ComputerLand: zmiana kompetencji członków zarządu

ComputerLand SA poinformował w komunikacie, że nastąpiły zmiany w zarządzaniu spółką. Michał Danielewski, zastępca prezesa ComputerLand SA pełnić będzie funkcję dyrektora generalnego spółki, odpowiedz...

ComputerLand SA poinformował w komunikacie, że nastąpiły zmiany w zarządzaniu spółką. Michał Danielewski, zastępca prezesa ComputerLand SA pełnić będzie funkcję dyrektora generalnego spółki, odpowiedzialnego za bieżące zarządzanie.

Sławomir Chłoń, prezes firmy, zajmie się rozwojem kontaktów biznesowych ze strategicznymi dla ComputerLandu klientami. Będzie również odpowiedzialny za udział firmy w największych projektach informatycznych.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

"Zmiany w zarządzaniu podyktowane są planami zwiększenia przez ComputerLand efektywności w relacjach z potencjalnymi i istniejącymi już klientami oraz pozwolą spółce na utrzymanie trendu wzrostowego i zapewnią możliwości uzyskania jeszcze lepszych wyników ekonomicznych w przyszłości" - głosi komunikat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200