Autoclicker do automatycznego klikania na komputerze

Autoclicker to oprogramowanie przede wszystkim dla Maców. Wyjaśniamy do czego jest wykorzystywane.

Autoclicker to popularne rozwiązanie dla Maców / Fot. Materiały własne

Autoclicker to popularne rozwiązanie dla Maców / Fot. Materiały własne

Autoclicker to program, który zmienia sposób, w jaki komputer interpretuje kliknięcia myszą. Umożliwia wielokrotne klikanie przycisków jednym kliknięciem lub wykonywanie zaprogramowanych kliknięć w naszym imieniu. To przydatne narzędzie dla wielu osób.

Sprawdź: Windows 11

Dostosowując ustawienia, a nawet tworząc makra w programie, możemy używać automatycznego klikania np. w grach wideo opartych na kliknięciach i wykonywać powtarzające się zadania wymagające dużej liczby kliknięć.

Poniżej polecamy automatycznego pilota dla komputerów Mac. Warto dodać, że na Windows również znajdziemy autoclickery (np. OP Auto Clicker), niemniej jest to oprogramowanie przede wszystkim popularne na komputery Apple'a.

Autoclicker dla Mac

Pierwszym narzędziem jest Auto Clicker for Mac opracowany przez MurGaa, firmę, która stworzyła już wiele automatycznych pilotów dla Maca.

Możesz ustawić, aby aplikacja wykonywała nieskończoną liczbę kliknięć w dowolnym miejscu, w którym umieścisz kursor, i tylko te kliknięcia zostaną przerwane, gdy je ręcznie zatrzymasz. To zatrzymanie i uruchomienie można osiągnąć za pomocą przycisków w Auto Clicker lub przez naciśnięcie środkowego przycisku myszy (jeśli go masz) lub skrótu klawiaturowego ustawionego w programie.

Zobacz: PDF Joiner

Auto Clicker for Mac pozwala skonfigurować czas między każdym kliknięciem, wprowadzając opóźnienie w sekundach i milisekundach. Możesz więc ustawić go tak, aby klikał 50 razy w ciągu 50 sekund lub mieć 50 kliknięć w ciągu 1 sekundy, jeśli ustawisz opóźnienie w milisekundach.

OP Auto Clicker

OP Auto Clicker

Aplikacja pozwala również ustawić maksymalną liczbę kliknięć, które chcesz uzyskać, co jest świetne w przypadku gier opartych na kliknięciach, które wyłączają lub blokują cię, jeśli klikniesz określoną liczbę w krótkim czasie.

Możesz także włączać i wyłączać dźwięki klikania w Auto Clicker for Mac i ustawić kliknięcia na zwykłe kliknięcia lewym lub prawym przyciskiem myszy na komputerze Mac.

Auto Clicker for Mac ma bezpłatny okres próbny, a potem kosztuje 6,54 dol. za sześć miesięcy użytkowania na jednym komputerze Mac.

Autoclicker download: Auto Clicker for Mac (wymagana subskrypcja, dostępna bezpłatna wersja próbna)

Jeśli nie zależy nam na profesjonalnym narzędziu i chcemy coś bezpłatnego, w dodatku na Windows lub Androida, wspomniany OP Auto Clicker załatwia sprawę.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200