Appian jeszcze bardziej ułatwi tworzenie projektów low-code

Appian uruchamia odświeżoną platformę low-code do tworzenia różnego rodzaju projektów i automatyzacji.

Appian ułatwi pracę w platformie low-code / Fot. Materiały redakcyjne, Appian.com

Appian ułatwi pracę w platformie low-code / Fot. Materiały redakcyjne, Appian.com

Appian pomaga organizacjom w szybkim tworzeniu aplikacji i przepływów pracy za pomocą platformy do automatyzacji low-code. Korzystając z rozwiązań Appian możemy tworzyć przepływy łączące technologie, dane i ludzi, maksymalizując zasoby i co za tym idzie - poprawiamy wyniki biznesowe.

Sprawdź: Mapy Google

Zobacz również:

  • Niewiele projektów open source jest aktywnie utrzymywanych
  • Low-code: cyfryzować można się inaczej

Najnowsza aktualizacja platformy low-code zapewni szybsze i wydajniejsze tworzenie aplikacji. Firma wprowadziła modernizacje przede wszystkim w interfejsie użytkownika.

Appian wierzy, że nowa, ulepszona platforma jeszcze bardziej ułatwi firmom dostęp do danych i ich przekształcanie za pomocą usług do synchronizacji, przechowywania, przeglądania i automatyzacji.

Appian debiutowała w 2017 r. na giełdzie jako pierwsza na świecie firma low-code, która przekształci się w spółkę publiczną. Wtedy jednak low-code kojarzyło się przede wszystkim z relatywnie prostymi procesami biznesowymi, które możemy automatyzować i usprawniać. Od tego czasu platforma doczekała się wielu nowości i obecnie jest kompleksowym rozwiązaniem do automatyzacji. Przedsiębiorstwa, które korzystają z tego typu rozwiązań, dowiedzą się, jak sprawnie zaprojektowały procesy, co można poprawić i jak to zrobić.

Zobacz: DuckDuckGo

Dostawca przekonuje, że obecnie jest coraz większe zapotrzebowanie na cyfryzację procesów biznesowych, a jednocześnie brakuje na rynku specjalistów IT, którzy mogą się tym zajmować. Z tego powodu wiele firm tak chętnie sięga po narzędzia low-code i no-code, ponieważ osoby, które nie są programistami, mogą poradzić sobie z wprowadzeniem wielu zmian i stworzyć proste aplikacje, poprawiające produktywność w organizacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200