Analitycy docenili platformę firmy Arrow Electronics

Arrow Electronics ogłosił, że jego platforma ArrowSphere (używana do tworzenia i zarządzania rynkiem w chmurze), została wyróżniona tytułem Strong Perfomer w raporcie ”Marketplace Development Platforms Q4 2021”, opracowanym przez niezależną firmę badawczą The Forrester New Wave.

Źródło: Twitter

Firma Arrow (której przychody w 2020 roku zamknęły się kwotą 29 mld USD) znalazła się w wybranej grupie firm zaproszonych do udziału w ocenie Forrester New Wave. Narzędzie ArrowSphere znalazło uznanie jako "doskonałe dla partnerów handlowych, którzy chcą zwiększyć swoją działalność w chmurze, a dostawcy usług zarządzanych i partnerzy VAD mogą korzystać z ArrowSphere, aby zwiększyć swoje przychody poprzez uproszczenie sposobu sprzedaży usług w chmurze”.

Ponadto, "ważni partnerzy zwracają uwagę na korzyści, które daje platforma dzięki zwiększonej szybkości i dokładności tworzenia ofert i modyfikowania istniejących zamówień".

Zobacz również:

  • Spółka LTTS otworzyła w Krakowie centrum badawczo-rozwojowe

Forrester jest niezależną firmą badawczą, która w raporcie wykorzystała 10 kryteriów do oceny oferty produktów, strategii i obecności na rynku każdego z dostawców. Platforma ArrowSphere uzyskała wyróżniającą ocenę w zakresie zarządzania operacjami i sprzedażą cyfrowego katalogu usług oraz cen i harmonogramu opłat.

"To zaszczyt otrzymać tytuł ”Strong Performer” w raporcie Forrester New Wave, ponieważ wierzymy, że potwierdza to, że ArrowSphere jest jedną z najbardziej wszechstronnych globalnych platform do sprzedaży produktów XaaS" - powiedziała Kristin Russell, Prezes Arrow Global Enterprise Computing Solutions.

Arrow Electronics podpisał w zeszłym miesiącu umowę z firmą Scaleway (specjalizującą się w świadczeniu usług multi-cloud dedykowanych dla startupów i deweloperów), która przewiduje, że chmury publiczne Scaleway będą dostępne za pośrednictwem usług świadczonych przez ArrowSphere. Pisaliśmy o tym szerzej tutaj.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200