Akademia CSiOZ - o nowoczesnej służbie zdrowia

Już jutro odbędzie się II Konferencja z cyklu AKADEMIA CSIOZ „Informatyzacja podmiotów leczniczych- – dojrzałość cyfrowa i bezpieczeństwo danych”. Wydarzenie będzie poświęcone informatyzacji podmiotów leczniczych w Polsce.

Poprzednia edycja Akademii, która odbywała się wiosną tego roku, zgromadziła setki uczestników, którzy dyskutowali o stanie inwestycji w informatyzację służby zdrowia.

Podczas jutrzejszej konferencji zaprezentowane zostaną między innymi aktualne tematy związane z informatyzacją podmiotów leczniczych, jak na przykład aktualizacja obecnego stanu prac nad platformą P1 czy implementacja RODO w sektorze zdrowia.

Organizatorzy podsumują również wyniki audytu 32 szpitali MZ pod kątem dojrzałości cyfrowej mierzonej wg modelu EMRAM organizacji HIMSS. Będzie to ciekawe porównanie oferowanych na naszym rynku rozwiązań HIS z tym co jest stosowane na świecie.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się także o pilotażu e-Recepty czy pilotażu platformy Tukan (weryfikacji zgodności systemów IT z profilami IHE i standardami HL7).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200