Raport Best in Cloud 2022

Kiedy nieograniczona elastyczność kosztowa chmury zderza się z ich nieprzewidywalnością w walce na argumenty rację mają obie strony. Jednak to właśnie strach przed utratą kontroli nad wydatkami IT zdaje się być głównym hamulcem szerszej adopcji chmury obliczeniowej wśród polskich przedsiębiorstw.

Z drugiej strony, podejście do zarządzania kosztami ewoluuje, a przy tym, za sprawą nowych koncepcji i narzędzi, staje się coraz bardziej wyrafinowane. W końcu firmy wykształcą umiejętność liczenia kosztów, a argument o nieprzewidywalności wydatków raz na zawsze zostanie wytrącony z rąk chmurosceptyków.

Nie zważając na koszty, dostawcy infrastruktury, oprogramowania i usług chmurowych stawiają na innowacyjność, unikalność na rynku oraz kreowanie wartości biznesowej. W szranki konkursu Best in Cloud 2022 stanęło blisko 40 produktów chmurowych zgłoszonych w 9 kategoriach.

W raporcie znajdziecie Państwo opisy wszystkich biorących udział w konkursie produktów, w tym tegorocznych laureatów, którym jeszcze raz szczerze gratulujemy.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Dziękujemy za pobranie dokumentu.
Pobranie powinno nastąpić automatycznie w ciągu kilku sekund. Jeśli tak się nie stało

Pobierz materiał

Najpopularniejsze
Chmura obliczeniowa i usługi jej towarzyszące. Doradztwo, migracja, zarządzanie.
Chmura prywatna – opcja warta rozważenia
Rozwój zawodowy specjalistów IT - Jak skutecznie wspomagać ten proces za pomocą e-learningu
Na drodze do cyberodporności