Firma ciepłownicza z systemem Microsoft Dynamics AX

Miejskie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie jest producentem i dystrybutorem energii cieplnej dla 60% odbiorców miasta. MPEC Spółka z o.o. dostarcza kompleksowe usługi ciepłownicze z wykorzystaniem bezpiecznych i ekologicznych technologii.

MPWiK poszukiwało zintegrowanego systemu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem, wybrało Microsoft Dynamics AX. Wdrożenie objęło takie obszary działalności firmy jak: Finanse, Księgowość, Gospodarka Materiałowa, Zakupy, Zamówienia, Środki Trwałe, Windykacja, Kontroling, Inwestycje i Remonty, Obieg Dokumentów, Obsługa Bilingów, Kadry i Płace. Podczas wdrożenia firma integratorska - Kom-Pakt musiał zmierzyć się z dość dużym wolumenem danych – sama kartoteka asortymentu zawiera ponad 130 tysięcy pozycji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.