Janmore Sp. z o.o.

Janmor Sp. z o.o. to firma uznana nie tylko w Polsce, ale również w ponad dwudziestu krajach świata, do których eksportuje ponad połowę swojej produkcji. W wielu krajach logo firmy to symbol i synonim jakości w branży.

W dotychczasowej pracy wykorzystywane były aplikacje w starej technologii DOS. Rozwiązania te posiadały niewielkie możliwości raportowania działalności. W związku z dynamicznym rozwojem Janmor Sp. z o.o. zarząd spółki w 2007 roku stanął przed ważnym wyborem odpowiedniego systemu klasy ERP obsługującego kompleksowo wszystkie obszary firmy wraz z rozliczaniem produkcji, umożliwiającego elastyczne analizy na potrzeby Zarządu oraz umożliwiającego usprawnienie procesów zachodzących w firmie.

Zdecydowano się na zaawansowany system klasy ERP Microsoft Dynamics NAV wraz z systemem raportującym opartym o technologię Reporting Services

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.