Grupa AIRBITES wdrożyła zintegrowany system Microsoft Dynamics NAV

"Wierzymy, że komunikacja, przepływ informacji jest niezbędnym czynnikiem mającym wpływ na rozwój naszych Klientów i nasz. Takich też rozwiązań poszukiwaliśmy do zarządzania naszą Firmą i taka jest geneza wyboru rozwiązań Dynamics-NAV" mówi Przemysław Skrzeczyński, Główny Księgowy, Air Bites Polska.

"Wdrożenie Microsoft Dynamics-NAV pozwoliło nam na zastąpienie jednym systemem kilku niezintegrowanych aplikacji. Możemy w pełni analizować naszą działalność, kontrolować koszty na dużym poziomie szczegółowości oraz uporządkować obieg informacji z pozostałymi firmami Grupy. Elastyczne raporty i analizy poza istotną oszczędnością czasu pozwalają nam sprawnie dotrzeć do niezbędnych do podejmowania decyzji danych finansowych.

Już dziś planujemy kolejne etapy rozwoju wykorzystywanej aplikacji dostrzegając w niej duży potencjał na przyszłość". Dodaje Przemysław Skrzeczyński, Główny Księgowy, Air Bites Polska.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.