Przejście do chmury o wiele lepsze z partnerem

Skalowalność, łatwiejsza dostępność, elastyczność czy bezpieczeństwo IT to coraz częściej synonimy chmury. W obecnych czasach, kiedy tak wiele firm przeprowadza transformację cyfrową, nikt już nie zastanawia się nad tym, czy warto wdrożyć chmurę, czy nie. Przedsiębiorstwa stawiają na chmurę, ponieważ zapewnia ogromne zalety. Potwierdza to prognoza Markets & Markets, według której wartość globalnego rynku usług chmurowych wzrośnie z poziomu 371 mld dol. w 2020 r. do 830 mld dol. w 2025.

Wyjaśniamy, co napędza takie wzrosty i dlaczego chmura staje się kluczowym elementem strategii wielu firm przeprowadzających cyfryzację. W materiale "W drodze do chmurowego świata" zastanawiamy się także, czy firmy faktycznie wiedzą, jak przeprowadzać transformację - wiele organizacji bowiem ma takie chęci i plany, ale nie zna wszystkich polecanych praktyk. Często też popełniane są błędy, których można stosunkowo łatwo uniknąć.

Doskonałym rozwiązaniem i naszą rekomendacją jest przeprowadzanie cyfrowej zmiany z kimś, kto wie, jak ją przeprowadzić i dysponuje odpowiednim doświadczeniem. To właśnie dlatego wiele organizacji decyduje się na znalezienie i nawiązanie współpracy z partnerem w migracji do chmury. W niniejszym materiale wyjaśniamy, dlaczego świetnym partnerem jest zespół Digital & Cloud Services, będący częścią Deutsche Telekom Group. To spółka posiadająca solidne zaplecze, jak również bogate doświadczenie w realizacji projektów transformacyjnych. Od dawna też świadczy wiele cyfrowych usług na świecie, w tym w Polsce.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma T-mobile Polska S.A.. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z instytucji publicznych.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.