(R)ewolucja w HR. Cyfrowa transformacja w obszarze zarządzania ludźmi

Nowoczesne rozwiązania IT z impetem wkraczają do działów HR, rozszerzając zakres i cele cyfrowej transformacji o obszar zarzadzania zasobami ludzkimi. 86% menedżerów największych przedsiębiorstw uważa, że HR będą bardziej innowacyjne, automatyzując rutynowe zadania, aby wygospodarować więcej czasu na inne sprawy – wynika z badania Computerworld przeprowadzonego na zlecenie firm Gavdi i SAP.

Cyfrowa transformacja w obszarze zarządzania ludźmi nabiera rozpędu, a dzięki odpowiednim rozwiązaniom informatycznym działy HR mogą w wielu obszarach biznesowych odgrywać większą rolę niż dotychczas. 55% ankietowanych jest zdania, że wyposażenie menedżerów i pracowników w innowacyjne narzędzia pomoże im zwiększyć efektywność oraz podniesie satysfakcję z pracy.

Zachęcamy do pobrania raportu, w którym szczegółowo omawiamy i komentujemy wyniki badania.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A., firma Gavdi Polska S.A. oraz firma SAP Polska Sp. z o.o.. Whitepaper ten skierowany jest do managerów ds. technologii z wybranych sektorów.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.