HPE bezpowrotnie zmienia chmurę, dane i pamięci masowe – poznaj HPE Alletra!

Nowa platforma usług, dostępna m.in. za pośrednictwem HPE GreenLake, składa się z trzech innowacyjnych rozwiązań, które upraszczają obsługę danych od brzegu sieci aż po chmurę:

• Konsola Data Services Cloud Console, która zapewnia typową dla chmury elastyczność operacyjną oraz ujednoliconą eksploatację w modelu as-a-Service,

HPE Alletra - nowe portfolio infrastruktury cloud-native, które umożliwia obsługę danych od brzegu sieci po chmurę,

Usługi dla danych w chmurze pakiet usług i oprogramowania dostępnych na żądanie, które radykalnie upraszczają i automatyzują zarządzanie globalną infrastrukturą na dużą skalę.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału wideo są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.