Raport Best in Cloud 2021

Konferencja Best in Cloud 2021 udowodniła, że środowiska chmurowe osiągają dojrzałość. Jeszcze niedawno do chmury wynoszone były poboczne usługi, obecnie wędrują tam kluczowe aplikacje i dane, stricte związane z podstawową działalnością przedsiębiorstw. Według danych Statista już dzisiaj 67% infrastruktury korporacyjnej zlokalizowano w chmurze.

Na łamach raportu ogłaszamy wyniki konkursu Best in Cloud 2021 i przedstawiamy projekty i rozwiązania zgłoszone w tym roku do konkursu. Zapraszamy do lektury!onferencja Best in Cloud 2021 udowodniła, że środowiska chmurowe osiągają dojrzałość. Jeszcze niedawno do chmury wynoszone były poboczne usługi, obecnie wędrują tam kluczowe aplikacje i dane, stricte związane z podstawową działalnością przedsiębiorstw. Według danych Statista już dzisiaj 67% infrastruktury korporacyjnej zlokalizowano w chmurze.

Na łamach raportu ogłaszamy wyniki konkursu Best in Cloud 2021 i przedstawiamy projekty i rozwiązania zgłoszone w tym roku do konkursu. Zapraszamy do lektury!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Kubernetes dla opornych
Zagubiony w dżungli licencyjnej Microsoft 365?
Chmura 2022. Strategia, wyzwania i bariery
Microsoft Teams - Katalog produktów