Raport Best in Cloud 2021

Konferencja Best in Cloud 2021 udowodniła, że środowiska chmurowe osiągają dojrzałość. Jeszcze niedawno do chmury wynoszone były poboczne usługi, obecnie wędrują tam kluczowe aplikacje i dane, stricte związane z podstawową działalnością przedsiębiorstw. Według danych Statista już dzisiaj 67% infrastruktury korporacyjnej zlokalizowano w chmurze.

Na łamach raportu ogłaszamy wyniki konkursu Best in Cloud 2021 i przedstawiamy projekty i rozwiązania zgłoszone w tym roku do konkursu. Zapraszamy do lektury!onferencja Best in Cloud 2021 udowodniła, że środowiska chmurowe osiągają dojrzałość. Jeszcze niedawno do chmury wynoszone były poboczne usługi, obecnie wędrują tam kluczowe aplikacje i dane, stricte związane z podstawową działalnością przedsiębiorstw. Według danych Statista już dzisiaj 67% infrastruktury korporacyjnej zlokalizowano w chmurze.

Na łamach raportu ogłaszamy wyniki konkursu Best in Cloud 2021 i przedstawiamy projekty i rozwiązania zgłoszone w tym roku do konkursu. Zapraszamy do lektury!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.