HPE ALLETRA NA ZAWSZE

Wiemy, że wszyscy klienci mają już dość nieprzyjemnych niespodzianek sprawianych przez infrastrukturę IT – nieplanowane przestoje, konieczność okresowej wymiany całego sprzętu i stale rosnące koszty pomocy technicznej. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe rozwiązanie pamięci masowej, którego użytkowanie nie powoduje bólu głowy a obsługa jest bardzo prosta – i pozostaje bezproblemowa i prosta, nawet kiedy firma się rozwija, a jej potrzeby ewoluują.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.