Realizacja dowolnego projektu informatycznego w inteligentnej chmurze i infrastrukturze

MAIN Sp. z o.o. pomaga przedsiębiorstwom w Polsce wprowadzać innowacje i poprawiać wydajność pracy dzięki usługom chmurowym i kolokacyjnym dopasowanym do indywidualnych wymagań.

Biorąc pod uwagę wysoką konkurencyjność rynku usług chmurowych i kolokacyjnych, firma MAIN Sp. z o.o. chciała wyjść z ofertą wykraczającą poza utarty standard. Aby się wyróżnić z tłumu, postanowiono zbudować bardzo zaawansowaną, inteligentną infrastrukturę. Obecnie MAIN pomaga firmom różnej wielkości maksymalnie wykorzystywać możliwości stwarzane przez chmurę i usługi dostępne w centrum danych do forsowania innowacyjności i poprawiania wydajności pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.