Metodologie integracji ERP/EDI - Rozwiązania wewnętrzne kontra rozwiązania hostowane

Jesteś dyrektorem zarządzającym w rozwijającej się firmie. Wymagane wewnętrzne aplikacje biznesowe szybko się rozwijają, a Ty musisz zachować zgodność z zewnętrznymi standardami EDI, aby utrzymać przepływ przychodów. Wiesz, że nadszedł czas, aby przejść na ERP (oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem), ale nie wiesz czy chcesz, aby program EDI był obsługiwany wewnętrznie czy też lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z outsourcingu? Właściwe decyzje dotyczące wdrożenia rozwiązania EDI przyniosą korzyści kosztowe i większą funkcjonalność oraz mogą okazać się opłacalne przy aktualizacji do rozwiązania ERP.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o.. Whitepaper ten skierowany jest do ekspertów ds. technologii z wybranych sektorów.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.