Zarządzanie drukiem w firmach – ciągła optymalizacja

Firmy coraz chętniej sięgają po outsourcing druku i przetwarzania dokumentów. Jak wynika z naszego badania, aż 70% dużych organizacji korzysta z usług Managed Print Services, aby usprawnić procesy związane z przepływem informacji. MPS to jeden z ważnych elementów transformacji cyfrowej firm. Rozwiązania tej klasy mają wpływ m.in. na poprawę standardów bezpieczeństwa i optymalizację kosztów. W jaki sposób organizacje działające w Polsce podchodzą do zarządzania drukiem i jakich korzyści biznesowych oczekują od modelu MPS?

Pobierz bezpłatny raport Nowoczesne podejście do zarządzania drukiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma HP Inc Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z instytucji publicznych.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.