Raport specjalny: konteneryzacja w Polsce

Raport specjalny: konteneryzacja w Polsce

Skąd bierze się rosnąca popularność konteneryzacji i w jaki sposób ten trend wpisuje się w architekturę posiadaną przez organizacje? Jak wynika z badania IDG Connect „Stosowanie kontenerów w Europie Środkowej”, przeprowadzonego na zlecenie firm SUSE i Hewlett Packard Enterprise, organizacje coraz częściej decydują się na kontenery myśląc o korzyściach biznesowych – zwiększeniu elastyczności i szybkości działania. W jakich obszarach najczęściej wykorzystywana jest ta technologia? W Polsce w czołówce są bazy danych, AI i migracja do chmury. Coraz atrakcyjniejszym tematem stają się także kontenery działające natywnie w chmurze.

Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatny raport

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A., SUSE POLSKA Sp. z o.o. oraz Hewlett- Packard Enterprise Polska. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów i dyrektorów IT.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.