Optymalizacja kosztów, dzięki komunikacji i współpracy w chmurze

Optymalizacja kosztów, dzięki komunikacji i współpracy w chmurze

Czas na analizę potrzeb, jeśli jeszcze nie jesteś na drodze do przejścia do chmury – teraz jest Twoja szansa. Alcatel-Lucent Enterprise umożliwia firmom transformację rozwiązań komunikacyjnych do chmury w zależności od indywidualnych potrzeb. Na przykład, jeśli całkowite przejście do modelu pełnej chmury nie jest możliwe, wówczas dostęp do rozwiązania hybrydowego zapewnia wybrane korzyści z chmury, bez konieczności rezygnacji i zastępowania dotychczasowych inwestycji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Alcatel-Lucent Enterprise S.A. Whitepaper ten skierowany jest do managerów z firm działających w wybranych branżach.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.