E-USŁUGI W SZPITALACH - Jak wybrać najlepszą platformę sprzętową

Trwa intensywna digitalizacja w służbie zdrowia. W podmiotach leczniczych utworzonych i nadzorowanych przez MON konieczne jest wprowadzenie nowych rozwiązań, związanych e-usługami. W tego typu projektach kluczem do sukcesu jest dobra, sprawdzona platforma sprzętowa i współpraca z doświadczonymi partnerami technologicznymi, którzy znają potrzeby i wyzwania branży. To ważna i długoterminowa inwestycja, dlatego platforma powinna być ekonomiczna w implementacji, utrzymaniu i rozbudowie.

Projekt musi przebiegać sprawnie, szybko i terminowo, bez niespodzianek kosztowych. HPE od dawna realizuje tego typu wdrożenia, dostarcza kompleksowe rozwiązania data center do szpitali i współpracuje ze wszystkimi dostawcami rozwiązań dziedzinowych oprogramowania wykorzystywanego w jednostkach ochrony zdrowia.

Dlatego, bazując na doświadczeniach ekspertów HPE, przedstawiamy Państwu specjalne opracowanie, które pokazuje najważniejsze aspekty, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej platformy sprzętowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.