Zarządzanie tożsamością - Poradnik

Bezpieczeństwo danych, przejrzysty system uprawnień i dostępów, walka ze szpiegostwem przemysłowym oraz oszczędność czasu i pieniędzy, związana z wydajniejszą organizacją pracy - to podstawowe korzyści, jakie daje profesjonalny i nowoczesny system zarządzania tożsamością (IdM). O tym, jak tego rodzaju rozwiązania wyglądają w praktyce, kiedy szczególnie warto je stosować i jakich problemów pomagają uniknąć, przeczytacie Państwo w tym poradniku.

Zarządzanie tożsamością to rozwiązanie z pogranicza IT, HR i biznesu, które staje się szczególnie istotne w obliczu coraz częstszych ataków hakerskich na zasoby firmy. Jest też bardzo ważne w kontekście obostrzeń związanych m.in. z regulacją rynków finansowych czy ochroną danych osobowych (RODO, PSD2). Jest to wreszcie także usprawnienie i zabezpieczenie pracy zdalnej i współpracy między różnymi oddziałami organizacji, co wyraźnie wspiera firmy w wyzwaniach związanych np. z pandemią Covid-19.

Zapraszamy do lektury poradnika!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.