Rozwiązania SAP w chmurze – nowe możliwości dzięki SUSE i Google Cloud

Rozwiązania SAP w chmurze – nowe możliwości dzięki SUSE i Google Cloud

Aplikacje i platformy SAP są wykorzystywane w nowoczesnych i innowacyjnych organizacjach na całym świecie. Dzięki możliwościom chmury, mogą pracować jeszcze wydajniej, zwiększać tempo działania, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.

Organizacje, które rozważają przeniesienie rozwiązań i platform SAP, jak SAP HANA do chmury, zastanawiają się, jaki model działania wybrać i w jaki sposób zaadresować kwestię innych składników niezbędnych do obsługi całego środowiska SAP. Rozwiązania SUSE® Linux Enterprise Server for SAP Applications i Google Cloud Platform zostały stworzone właśnie w tym celu – pomagają zachować wysoką wydajność i dostępność wymaganą przez aplikacje SAP, jednocześnie zapewniają ważne korzyści związane z chmurą: elastyczność i szybką skalowalność. Istotną kwestią jest też możliwość łatwego kontrolowania kosztów i ograniczanie ryzyka.

Do najważniejszych korzyści wynikających z wyboru takiego modelu należy szybszy czas wdrożenia – nie trzeba poświęcać czasu na dostarczanie, instalację lub testowanie sprzętu. Niższe są też koszty wstępne, nie ma konieczności zatrudniania dodatkowych specjalistów ani budowania własnej infrastruktury. Korzystanie z chmury publicznej oznacza także zwiększoną niezawodność i bezpieczeństwo oraz zgodność z przepisami. Pojawia się tu efekt skali i możliwość korzystania z ogromnych, stale aktualizowanych zasobów dostawcy cloudu. Rozwiązanie SUSE-Google pozwala również na pełne wykorzystanie posiadanych danych dzięki nauczaniu maszynowemu i rozwiązaniom sztucznej inteligencji.

Google i SUSE mają ekspercką wiedzę na temat systemu SAP i jednocześnie rozumieją oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, wspólnie angażują się w projekty open source.

Co ciekawe, SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, to rozwiązanie używane przez samą firmę SAP do własnych wewnętrznych aplikacji oraz zewnętrznych platform dla klientów. Jest to także pierwszy wspierany system operacyjny dla SAP HANA.

System SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications na platformie Google Cloud ułatwia migrację aplikacji SAP do chmury oraz pomaga w pełnym wykorzystaniu możliwości rozwiązań.

Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatny materiał ekspercki.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A., firma SUSE POLSKA Sp. z o.o. oraz firma SAP Polska Sp. z o.o. Whitepaper ten skierowany jest do specjalistów i dyrektorów IT.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.