Rozwiązania SAP w chmurze – nowe możliwości dzięki SUSE i Google Cloud

Aplikacje i platformy SAP są wykorzystywane w nowoczesnych i innowacyjnych organizacjach na całym świecie. Dzięki możliwościom chmury, mogą pracować jeszcze wydajniej, zwiększać tempo działania, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.

Organizacje, które rozważają przeniesienie rozwiązań i platform SAP, jak SAP HANA do chmury, zastanawiają się, jaki model działania wybrać i w jaki sposób zaadresować kwestię innych składników niezbędnych do obsługi całego środowiska SAP. Rozwiązania SUSE® Linux Enterprise Server for SAP Applications i Google Cloud Platform zostały stworzone właśnie w tym celu – pomagają zachować wysoką wydajność i dostępność wymaganą przez aplikacje SAP, jednocześnie zapewniają ważne korzyści związane z chmurą: elastyczność i szybką skalowalność. Istotną kwestią jest też możliwość łatwego kontrolowania kosztów i ograniczanie ryzyka.

Do najważniejszych korzyści wynikających z wyboru takiego modelu należy szybszy czas wdrożenia – nie trzeba poświęcać czasu na dostarczanie, instalację lub testowanie sprzętu. Niższe są też koszty wstępne, nie ma konieczności zatrudniania dodatkowych specjalistów ani budowania własnej infrastruktury. Korzystanie z chmury publicznej oznacza także zwiększoną niezawodność i bezpieczeństwo oraz zgodność z przepisami. Pojawia się tu efekt skali i możliwość korzystania z ogromnych, stale aktualizowanych zasobów dostawcy cloudu. Rozwiązanie SUSE-Google pozwala również na pełne wykorzystanie posiadanych danych dzięki nauczaniu maszynowemu i rozwiązaniom sztucznej inteligencji.

Google i SUSE mają ekspercką wiedzę na temat systemu SAP i jednocześnie rozumieją oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, wspólnie angażują się w projekty open source.

Co ciekawe, SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications, to rozwiązanie używane przez samą firmę SAP do własnych wewnętrznych aplikacji oraz zewnętrznych platform dla klientów. Jest to także pierwszy wspierany system operacyjny dla SAP HANA.

System SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications na platformie Google Cloud ułatwia migrację aplikacji SAP do chmury oraz pomaga w pełnym wykorzystaniu możliwości rozwiązań.

Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatny materiał ekspercki.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Chmura obliczeniowa i usługi jej towarzyszące. Doradztwo, migracja, zarządzanie.
Chmura prywatna – opcja warta rozważenia
Rozwój zawodowy specjalistów IT - Jak skutecznie wspomagać ten proces za pomocą e-learningu
Na drodze do cyberodporności