dHCI – odpowiedź na współczesne problemy infrastruktury IT

Marzeniem każdej organizacji jest posiadanie skalowalnej, elastycznej i jednocześnie prostej w zarządzaniu infrastruktury. Rozbudowywanie środowiska IT o kolejne, wąsko specjalizowane elementy to ślepy zaułek.

Niekontrolowana infrastruktura będzie rosła, a jej poszczególne składowe mogą być niekompatybilne, co finalnie wytrąci z rąk administratorów planowane elementy przewagi. Furtka wyjścia z sytuacji jest inwestycja w infrastrukturę hiperkonwergentną. Jednak i w tym wypadku należy pójść na kompromis – storage i moc obliczeniowa będą skalowały się liniowo. A co, jeśli specyfika naszego biznesu będzie wymagała skalowania poszczególnej składowej środowiska?

Odpowiedzią jest HPE Nimble Storage dHCI, inteligentna platforma zdolna do skalowania rozdzielnych zasobów mocy obliczeniowej i pamięci masowej, prosta w zarządzaniu dzięki zaawansowanym algorytmom Sztucznej Inteligencji. dHCI to przyszłość środowisk IT – to bezpieczna, elastyczna i uproszczona w zarządzaniu nowa jakość firmowej infrastruktury.

Jakie korzyści może organizacji przynieść wdrożenie HPE Nimble Storage dHCI?

Pobierz PDFa i dowiedz się więcej.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.