dHCI – odpowiedź na współczesne problemy infrastruktury IT

Marzeniem każdej organizacji jest posiadanie skalowalnej, elastycznej i jednocześnie prostej w zarządzaniu infrastruktury. Rozbudowywanie środowiska IT o kolejne, wąsko specjalizowane elementy to ślepy zaułek.

Niekontrolowana infrastruktura będzie rosła, a jej poszczególne składowe mogą być niekompatybilne, co finalnie wytrąci z rąk administratorów planowane elementy przewagi. Furtka wyjścia z sytuacji jest inwestycja w infrastrukturę hiperkonwergentną. Jednak i w tym wypadku należy pójść na kompromis – storage i moc obliczeniowa będą skalowały się liniowo. A co, jeśli specyfika naszego biznesu będzie wymagała skalowania poszczególnej składowej środowiska?

Odpowiedzią jest HPE Nimble Storage dHCI, inteligentna platforma zdolna do skalowania rozdzielnych zasobów mocy obliczeniowej i pamięci masowej, prosta w zarządzaniu dzięki zaawansowanym algorytmom Sztucznej Inteligencji. dHCI to przyszłość środowisk IT – to bezpieczna, elastyczna i uproszczona w zarządzaniu nowa jakość firmowej infrastruktury.

Jakie korzyści może organizacji przynieść wdrożenie HPE Nimble Storage dHCI?

Pobierz PDFa i dowiedz się więcej.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Chmura obliczeniowa i usługi jej towarzyszące. Doradztwo, migracja, zarządzanie.
Chmura prywatna – opcja warta rozważenia
Rozwój zawodowy specjalistów IT - Jak skutecznie wspomagać ten proces za pomocą e-learningu
Na drodze do cyberodporności