Analityka staje się podstawowym narzędziem biznesowym

Do świadomości przedsiębiorców powoli dociera fakt, że narzędzia analityczne nie są rozwiązaniem zarezerwowanym dla największych korporacji. Praktycznie każda firma może za ich pomocą zwiększyć zyski i podnieść efektywność biznesu.

Na rynku są dostępne systemy, które automatycznie, w czasie rzeczywistym gromadzą dane z różnych źródeł, agregują je i analizują przy wykorzystaniu algorytmów wykrywających powiązania między danymi, a następnie prezentujących trendy i wzorce, które mogą być wykorzystane do zwiększenia efektywności biznesu. Na przykład: w jakich godzinach firma notuje największe zyski? jakimi produktami mogą być dzisiaj zainteresowani stali klienci? czy w sklepie pojawia się więcej klientów, gdy pada deszcz? To tylko niektóre pytania, na które może odpowiedzieć oprogramowanie analityczne.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.