Raport z badania Computerworld: Backup w firmie

„Dane to nowa ropa” – brzmi chwytliwe hasło krążące od pewnego czasu w świecie informatyki i biznesu, przywoływane na licznych branżowych konferencjach. Dane są paliwem nowoczesnego cyfrowego świata i kształtują krajobraz współczesnej gospodarki, tak jak ropa napędzała rozwój ekonomii w epoce przemysłowej. Tyle że, w odróżnieniu od ropy, zasoby danych są niewyczerpalne (w dodatku zamiast się kurczyć, stale rosną!), ich „wydobywanie” i gromadzenie jest łatwe, a użytek – wielokrotny.

Z racji swojej wartości i znaczenia dane wymagają odpowiedniej ochrony. A niniejszy raport jest próbą odpowiedzi na pytanie, jak z tą ochroną radzą sobie polskie przedsiębiorstwa i jakie narzędzia stosują, aby ją sobie zapewnić.

Zapoznaj się z wnioskami z badania „Backup w firmie”, które zostało przeprowadzone przez redakcję Computerworld w październiku 2019 br.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.