Active Backup for Business - Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych

W 2017 r. wiele komputerów firmy zostało zarażonych wirusem ransmware. Zhang Jiao-Hao, menedżer działu planowania w firmie SHISEIDO Taiwan, szukał rozwiązania tworzenia kopii zapasowych, aby chronić najważniejsze dane firmy. Wypróbowano znane programy tworzenia kopii zapasowych, ale okazały się one kosztowne, nieefektywne i trudne w obsłudze.

W czerwcu 2018 r. SHISEIDO Taiwan dołączyło do programu Beta Active Backup for Business. Rozwiązanie to pozwala w sposób scentralizowany wykonywać kopie zapasowe danych klientów z komputerów, maszyn wirtualnych i serwerów Windows

do serwera NAS, a także umożliwia zarządzanie wszystkimi zadaniami tworzenia kopii zapasowych w ramach jednej konsoli. Dzięki temu nie jest konieczny zakup innych narzędzi tworzenia kopii zapasowych lub kosztownych licencji oprogramowania.

Pobierz bezpłatny materiał i zapoznaj się z wdrożeniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.