Możliwości transformacji cyfrowej i ustalanie jej priorytetów

Niemal każda firma na świecie niezależnie od branży, rynku i regionu geograficznego - musi mierzyć się ze skutkami transformacji cyfrowej. Te nieustające i często nieoczekiwane zakłócenia wpływają na sposób prowadzenia działalności. Światowe Forum Ekonomiczne zauważa na przykład, że "Dawniej firmy z listy Fortune 500 potrzebowały średnio 20 lat, aby osiągnąć wartość miliarda dolarów. Zakładane obecnie start-upy z branży cyfrowej dokonują tego samego w 4 lata."

Choć wzmagająca się konkurencja silnie motywuje do transformacji cyfrowej, ważne są też potencjalne szanse zwiększania przychodów. Światowe Forum Ekonomiczne szacuje, że "Wartość połączona - dla społeczeństwa i przemysłu - transformacji cyfrowej w różnych branżach osiągnie w ciągu kolejnych 10 lat wartość ponad 100 bilionów USD."

Prawdopodobnie wiesz już, z jakich możliwości cyfrowych może skorzystać Twoja firma. Tylko jak ustalić, które z nich natychmiast zapewnią Ci przewagę konkurencyjną albo będą mieć największą wartość biznesową przy najniższym koszcie wdrożenia?

W tym raporcie omówimy najlepsze praktyki i metody, które ułatwiają ustalenie priorytetu możliwości cyfrowych oraz szybkie rozpoczęcie wdrożenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.