FaaS - pilna potrzeba biznesu, nowe wyzwanie dla CIO

Failure-as-a-Service to koncepcja torująca drogę innowacyjności i efektywności we wprowadzaniu nowych produktów przez biznes. W czerwcu 2018 zagadnienie to było tematem spotkania Klubu CIO w Warszawie.

Ponadto, 66 CIO z czołowych polskich firm i instytucji odpowiedziało w ankiecie Klubu CIO na pytania dotyczące korzyści z wdrożenia środowiska i podejścia Failure-as-a-Service.

W ocenie CIO - uczestników badania:

  • 77% firm potrzebuje środowiska FaaS
  • 38% porażek projektów wynika ze spóźnionego zrealizowania słusznych, uświadomionych potrzeb
  • ¾ CIO popierających wdrożenie FaaS oczekuje przyspieszenia biznesu o 50–100+%

W ankiecie zaprojektowanej we współpracy z partnerem merytorycznym Klubu CIO, firmą SER Group, udział wzięło 66 CIO z tak znaczących firm, jak: PLL LOT, Tauron, KDPW, Rosomak, Robert Bosch, Poczta Polska, AXA, Atlas, Alior, Sodexho, KGHM, AB, HL Tech, ING Tech, Coveris, Orange, Air Liquide, MPWiK Wrocław, Grupa Kęty, MetLife, Ericsson, InterCars, ABB, ING Tech, Marie Bizard Wine and Spirits, Politechnika Warszawska, Coveris, Mahle i inne.

Zapraszamy do pobrania raportu z badania CIO Insight – czerwiec/lipiec 2018.

FaaS – pilna potrzeba biznesu, nowe wyzwanie dla CIO!

Zachęcamy do komentarzy i wyrażania opinii na temat wyników badania i samej koncepcji FaaS oraz przesłania ich na adres e-mail – zostaną one uwzględnione we wrześniowym wydaniu magazynu CEO.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.