RODO w instytucjach finansowych

Instytucje finansowe, takie jak banki czy towarzystwa ubezpieczeniowe, są szczególnie narażone na błędy związane z przetwarzaniem danych osobowych. Jest to spowodowane niezwykle rygorystycznymi zasadami nakładanymi zarówno przez wymogi RODO jak i konkretne przepisy formułowane przez nadzór finansowy. Spełnienie wszystkich wymagań, choć niezwykle skomplikowane, jest w tej branży kluczowe: kto chciałby być klientem banku, który zdradza informacje swoich klientów?

W publikacji prezentujemy zestaw wymogów i gotowych rozwiązań dotyczących tego jak zmienić politykę przetwarzania informacji by była ona zgodna z bieżącymi przepisami. Informujemy także jakie znaczenie w całym procesie ma infrastruktura IT i dlaczego proces zmian powinien objąć także ten obszar funkcjonowania firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.