Case Study: Exact i D-PLOY

Firma D-ploy jest dostawcą usług IT z zakresu zarządzania projektami, usługami, doradztwa, działu obsługi i wsparcia. Zatrudnia 300 pracowników i prowadzi swoją działalność w Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Austrii oraz Holandii. Klientami D-ploy są duże firmy międzynarodowe. D-ploy dysponuje dużym doświadczeniem jeśli chodzi o operacje w ściśle regulowanych środowiskach obecnych m.in. w branży farmaceutycznej, chemicznej i finansowej. W ciągu ostatnich 10 lat firma niezwykle szybko się rozwijała. Dlatego też niezbędne okazały się takie czynniki jak wyjątkowa elastyczność, skalowalność, ujednolicone procesy biznesowe oraz zarządzanie przedsiębiorstwem, spełniające oczekiwania klientów.

Dowiedz się, w jaki sposób firma D-Ploy podwoiła swoje dochody poprzez zintegrowanie w różnych lokalizacjach finansów i zarządzanie projektami za pomocą jednego rozwiązania.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.