Raport IDC: Cyfrowa transformacja do chmury dla organizacji z sektora finansowego

Migracja do narzędzi chmurowych nie stanowi już dziś problemu, nawet dla skomplikowanych organizacji z sektora finansowego, gdzie kwestię dotyczące ciągłości działania czy bezpieczeństwa są szczególnie istotne i wrażliwe. Sztuką jest stworzenie jednego, spójnego środowiska pracy w chmurze, które będzie optymalnie funkcjonować we wszystkich zakładanych obszarach. By jednak taką wartość osiągnąć niezbędne jest skorzystanie ze specjalistów, którzy mają doświadczenie w tworzeniu tego typu skomplikowanych projektów. W jaki sposób do nich dotrzeć i jak sprawdzić czy są oni w stanie odpowiednio poprowadzić nasz projekt? Czy charakteryzować się powinien godny zaufania dostawca?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.