Pentesty, czyli jak przygotować firmę na wyzwania związane z RODO i rosnącą cyberprzestępczością

Pakiety złośliwego oprogramowania, socjotechnika podstępem skłaniająca pracowników firm do otwarcia zainfekowanego maila, ransomware czy malware – to jedynie wybrane pozycje z arsenału dzisiejszych cyberprzestępców. Jak pokazują statystyki firm analizujących stan cyberbezpieczeństwa, crackerzy wykorzystują je coraz chętniej, zdając sobie sprawę z wartości poufnych danych gromadzonych w systemach firm i wiedząc, że mają one zwykle co najmniej kilkadziesiąt luk w zabezpieczeniach. Z drugiej strony wprowadzane są nowe, bardziej wymagające regulacje prawne dotyczące przechowywania danych osobowych.

Jak sprawdzić, na ile realna jest utrata danych Twojej firmy? Najlepiej zwrócić się do pentesterów, którzy zgodnie przyznają, że wystarczy im 12 godzin, by złamać zabezpieczenia każdego systemu IT na świecie. To etyczni hakerzy – od niedawna w pełni legalni w Polsce – wyjątkowo cenieni specjaliści, którzy ze szwajcarską precyzją doszukują się wszelkich luk w infrastrukturze teleinformatycznej i słabych stron stosowanych zabezpieczeń. Dowiedz się, w jaki sposób penstesterzy mogą pomóc Twojej firmie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.