Nadchodzi generalne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (GDPR). Czy Twoja firma jest odpowiednio przygotowana na nowe regulacje?

Nadchodzi generalne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (GDPR). Czy Twoja firma jest odpowiednio przygotowana na nowe regulacje?

Szefowie odpowiedzialni za pracę działów IT muszą teraz podjąć świadome i możliwie najbardziej perspektywiczne decyzje w kwestii inwestycji w rozwój struktury systemów. Istotne jest utrzymanie równowagi między koniecznością skonsolidowania zarządzania danymi, a potrzebą rozwiązywania bieżących problemów operacyjnych w tym zakresie.

Przyjęte przez Unie Europejską rozporządzenie uchodzi za najbardziej rygorystyczną regulację pośród wszystkich przyjętych dotychczas przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Za jego naruszenie przedsiębiorcom grozić mogą kary w wysokości nawet do 4% rocznych przychodów firm lub 20 mln Euro.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.