Automatyzacja marketingu – krok po kroku

Automatyzacja marketingu pomaga firmom w udoskonaleniu, lepszym ukierunkowaniu i optymalizacji realizowanych programów np. poprzez dostosowanie treści do konkretnych odbiorców oraz zautomatyzowanie wysyłania komunikatów. Specjaliści ds. marketingu mogą w ten sposób dowiedzieć się więcej o zachowaniach klientów i wykorzystać tę wiedzę w kampaniach. Technologia i wiedza specjalistyczna z zakresu automatyzacji marketingu umożliwia zarządzanie ruchomymi częściami kampanii, ich automatyzację oraz tworzenie raportów na ich temat. Najbardziej efektywne przedsiębiorstwa koordynują działania swoich działów marketingu i sprzedaży, co ułatwia im zwiększenie przychodów i ogólny wzrost. Jeśli chce wiedzieć dokładnie jak to robią, skorzystaj z naszego bezpłatnego poradnika.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.