Dojrzałość technologiczna sektora ubezpieczeń

Firmy ubezpieczeniowe stają przed coraz poważniejszymi wyzwaniami w zakresie optymalizacji rozwiązań IT. Należy pamiętać, że optymalizacja procesów sprzedażowych, modernizacja portalu klienta i contact center, a także rozszerzenie funkcji raportowania i analizy danych to najważniejsze obszary, które organizacje powinny rozwinąć w najbliższym czasie. Zmiany płynące wraz z wymogiem szybkiego dostępu do informacji prowadzą do rozszerzenia zakresu automatyzacji procesów, co stanowi obecnie jeden z fundamentów konkurencyjności rynkowej. Celem raportu jest przedstawienie dojrzałości technologicznej sektora ubezpieczeń na polskim rynku oraz udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące stanu posiadania, najbliższych planowanych inwestycji i wyboru spośród nich priorytetu. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z opracowaniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.