Świat infrastruktury IT

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem cyfryzacji procesów biznesowych rośnie również zapotrzebowanie na fizyczny sprzęt IT. Do rozwoju technicznego musi się dopasować także infrastruktura IT oraz pomieszczenia, w których znajdują się komputery lub systemy pamięci masowych. Jednocześnie w nowoczesnych centrach danych rośnie potrzeba zapewnienia większego bezpieczeństwa i dostępności, a także wyższej efektywności energetycznej. Poza tym od infrastruktury budowanych lub modernizowanych centrów danych oczekuje się, aby sprostała ona przyszłym wymaganiom. Realizacją tych wymagań są skalowalne, modułowe i efektywne rozwiązania infrastruktury IT. W określeniu indywidualnych potrzeb pomoże Państwu niniejszy zarys, mogący służyć jako katalog kryteriów i poradnik. Ten zwarty przewodnik rozważa różne aspekty infrastruktury IT, m.in. zasilanie elektryczne i rozdział mocy, technologia sieciowa i efektywne metody chłodzenia wraz z parametrami, monitoring i szafy stosowane w centrum danych. Przykłady różnych rozwiązań mogą być przydatne i przyszłościowe dla Państwa własnej infrastruktury IT.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.