Bezpieczeństwo infrastruktury IT w polskich organizacjach

Wielkie i małe firmy, poszczególne branże i cała gospodarka, a także kolejne instytucje państwowe i samorządowe poprawiają swoją efektywność i konkurencyjność przy wsparciu nowoczesnych technologii informacyjnych. Ceną postępującego wzrostu znaczenia infrastruktury teleinformatycznej w tych wszystkich organizacjach jest konieczność zapewnienia jej wydajnego, nieprzerwanego działania, a także bezpieczeństwa danych.

Przygotowany przez Computerworld we współpracy z BCC Data Centers raport „Bezpieczeństwo infrastruktury IT w polskich organizacjach” to kompleksowy opis rzeczywistego stanu i perspektyw rozwoju infrastruktury krytycznej wśród kluczowych, największych przedsiębiorstw działających w Polsce.

W raporcie znajdą Państwo informacje na temat priorytetów biznesowych i zaplecza, jakie stoją za krytyczną infrastrukturą IT w polskich firmach, różnych modeli jej utrzymywania i wykorzystywania, a także zagrożeń i wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie informatyki w firmach i instytucjach.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Bezpieczeństwo firmowych danych z pakietem Microsoft 365
Bezpieczeństwo IT - systemy odporne na ataki typu ransomware
Outsourcing usług i zasobów IT
Zrozumieć Process Mining