Bezpieczeństwo infrastruktury IT w polskich organizacjach

Wielkie i małe firmy, poszczególne branże i cała gospodarka, a także kolejne instytucje państwowe i samorządowe poprawiają swoją efektywność i konkurencyjność przy wsparciu nowoczesnych technologii informacyjnych. Ceną postępującego wzrostu znaczenia infrastruktury teleinformatycznej w tych wszystkich organizacjach jest konieczność zapewnienia jej wydajnego, nieprzerwanego działania, a także bezpieczeństwa danych.

Przygotowany przez Computerworld we współpracy z BCC Data Centers raport „Bezpieczeństwo infrastruktury IT w polskich organizacjach” to kompleksowy opis rzeczywistego stanu i perspektyw rozwoju infrastruktury krytycznej wśród kluczowych, największych przedsiębiorstw działających w Polsce.

W raporcie znajdą Państwo informacje na temat priorytetów biznesowych i zaplecza, jakie stoją za krytyczną infrastrukturą IT w polskich firmach, różnych modeli jej utrzymywania i wykorzystywania, a także zagrożeń i wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie informatyki w firmach i instytucjach.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.