Twoje biuro tam, gdzie Ty

Microsoft Office 365 to usługa, w ramach której mamy dostęp do zintegrowanego pakietu narzędzi usprawniających szeroko pojętą pracę grupową. Oprócz bogatego zestawu narzędzi biurowych z rodziny Office otrzymujemy dodatkowo całą gamę usług dodatkowych opartych o technologię „chmury”. Są to m.in. Exchange Online, Share Point, Lync, OneDrive i inne. Standaryzacja oraz pełna integracja narzędzi, wchodzących w skład Office 365 mają bezpośredni wpływ na poprawę efektywności codziennej pracy operacyjnej w komunikacji z zespołem, wymianą informacji, czy dokumentów, jak również błyskawicznym dostępie do wszelkich danych firmowych w każdej chwili niezależnie od lokalizacji oraz używanego urządzenia.

Usługa dedykowana jest zarówno dla mikro lub małej firmy usprawniając codzienną pracę operacyjną, jak również dla dużych przedsiębiorstw, zapewniając komplet profesjonalnych narzędzi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania procesów i działań biznesowych. W zależności od wielkości firmy oraz występujących potrzeb istnieje możliwość precyzyjnego dobrania odpowiednich planów z rodziny Office 365, aby dokładnie dopasować narzędzie do specyfiki biznesu.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.