Bezpieczeństwo w IT – poradnik praktyczny

Złośliwe oprogramowanie w chwili obecnej częściej przybiera formę wysublimowanych aplikacji sieciowych niż prostych pułapek zastawianych przez cyberprzestępców. W rezultacie zmienił się także świat bezpieczeństwa teleinformatycznego i sposób w jaki dokonywane są ataki. Współczesne zagrożenia są bardzo dobrze ukryte przed tradycyjnymi zabezpieczeniami. Co więcej, charakteryzują się przemyślaną budową, elastycznością i skalą działania, które do tej pory były niespotykane. Zabezpieczenie się przed tym zagrożeniem wymaga holistycznego podejścia do bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Przeczytaj niniejszego bezpłatnego ebooka i poznaj szczegółową analizę współczesnych ataków oraz zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania. Dowiesz się także o brakach występujących w niektórych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa. Opracowanie zawiera w sobie również opis możliwości współczesnych firewalli i najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.