Włącz się do chmury z Oracle

Przetwarzanie w chmurze obliczeniowej, czyli cloud computing, to zjawisko, które jest nie tylko jednym z najgorętszych obecnie trendów w informatyce, ale też jednym z najważniejszych w całej historii branży.

Początkowo traktowany ze sceptycyzmem model korzystania z zasobów umiejscowionych zdalnie, w centrach obliczeniowych, powoli staje się codziennością w biznesie. Oracle jest jednym z pierwszych dostawców technologii IT, który zrozumiał ogromny potencjał chmury obliczeniowej jeszcze w początkowym okresie jej rozwoju. Dzisiaj obserwujemy cloud computing jako strategiczny obszar dla naszych klientów z wciąż rosnącym ich zainteresowaniem tą technologią, a w szczególności konkretnymi przykładami zastosowań. Od kilku lat Oracle prowadzi prawdziwą ofensywę w chmurze, pokazując użytkownikom, że model ten oferuje ogromne, często niedostępne dla nich wcześniej korzyści.

Pobierz materiał i poznaj zalety chmury.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.