Raport specjalny: Testowanie projektów IT

Testowanie oraz wymagania to ramy, decydujące o sukcesie lub niepowodzeniu projektu informatycznego. Nawet najlepszy pomysł realizowany przez zespół znakomitych programistów wymaga sprawdzenia, kontroli jakości - w przeciwnym razie koszty błędów naprawianych po wdrożeniu mogą zniszczyć sens biznesowy przedsięwzięcia. Testowanie nie polega na przypadkowym klikaniu przez program, lecz wymaga wysokich kwalifikacji. Aby je zdobyć, nie wystarczy sama praktyka z kilku projektów, lecz konieczna jest wiedza systematyczna, wsparta na doświadczeniu tysięcy specjalistów, na wynikach badań oraz pochodząca z wielu źródeł. O tym, w jaki sposób testowanie może być kluczem do sukcesu projektów IT, można przeczytać w raporcie Computerworld „Testowanie projektów IT”.

W raporcie:

- Jakie mogą być skutki błędów programistów?

- Jak zautomatyzować proces przeprowadzania testów?

- Jak przygotować środowisko do testów aplikacji?

- Jak sprawić, by dział IT rzeczywiście wspierał procesy biznesowe, a nie zajmował się tylko obsługa systemów?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.