Raport: Inżynieria wymagań

Skuteczność w osiąganiu celów i silne, elastyczne wsparcie działań biznesowych jest dzisiaj głównym kryterium oceny sprawności i jakości branży IT. Dawno minęły czasy, kiedy IT mogła się skryć w swojej informatycznej wieży z kości słoniowej. Jednak wciąż przeszkodą na drodze do tego, aby IT stało się prawdziwym motorem, a nie hamulcem biznesu, są przesądy rodem z minionych epok. Główny z nich, to mniemanie, że „biznes” tworzy wizję, a „programiści” ją realizują. To jest fałszywe przekonanie, analogiczne do wyobrażenia, że do wzniesienia wieżowca wystarczy inwestor i murarze – zapominając o inżynierach. Takim zapomnianymi działem inżynierami w IT jest inżynieria wymagań. Te firmy, które aspirują do sukcesu, muszą się jej szybko nauczyć. O tym, czym jest inżynieria wymagań i jaki ma potencjał, można przeczytać w raporcie „Inżynieria Wymagań”.

W raporcie:

- Jak skutecznie wybierać najlepsze w danej sytuacji sposoby zarządzania projektami IT

- Jak działają inżynieria wymagań oraz analiza biznesowa

- Automatyzacja monitorowania i nadzoru nad projektami

- Marzenie o jednorazowym oprogramowaniu

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.